نایلون فروشگاهی تبلیغاتی

یکی از محصولات پرکاربرد و اساسی در عملیات بسته‌بندی انواع مختلف محصولات، نایلون و نایلکس فروشگاهی یا پلاستیک فروشگاهی است. این نایلون‌ها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که هر کدام کاربرد ویژه‌ای دارند. انواع نایلون فروشگاهی در سایزها و ضخامت‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. احتمالاً شما هم در فروشگاه‌ها بعد از خرید کالا از این نایلون‌ها جهت حمل محصولات خریداری شده استفاده کرده‌اید. از این‌ رو در این مقاله به بررسی انواع مختلفی از نایلون و نایلکس پرداخته می‌شود. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد هستید، این مطالب را تا پایان مطالعه بفرمایید. همچنین جهت خرید نایلکس و نایلون با شرکت آذین پلاست درتماس باشید.

نایلکس تبلیغاتی

نایلون و نایلکس فروشگاهی چیست؟

نایلون‌های فروشگاهی به صورت دسته‌دار و بدون دسته تولید می‌شوند و دارای ابعاد و طرح‌های مختلفی  هستند. بر روی نایلون فروشگاهی لوگو و مشخصات فروشگاه چاپ می‌شود تا جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد. این نایلون‌ها به دلیل تبلیغاتی که بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد به عنوان نایلکس تبلیغاتی نیز شناخته می‌شوند.

انواع نایلون فروشگاهی

این کیسه‌های پلاستیکی از لحاظ کاربردی به دو نوع تقسیم می‌شوند. سری اول برای استفاده در سوپرمارکت‌ها، میوه‌فروشی‌ها، خشکبار فروشی و مواردی از این قبیل در نظر گرفته شده‌اند. این نایلون‌ها به صورت دسته‌دار، راه راه، شیری رنگ و نایلون‌های مشکی تولید می‌شوند. این دسته از نایلون‌ها بسیار ساده هستند به همین دلیل مورد توجه مشتریان زیادی قرار نمی‌گیرند.

دسته دوم علاوه بر استفاده برای حمل و نقل کالا، جنبه تبلیغاتی و زیبایی نیز دارند. این پلاستیک‌ها شامل نایلون دسته موزی و تقویت، نایلون دسته‌بندی یا زنبیلی و نایلون دسته رکابی است. ضخامت نایلون‌های دسته موزی و دسته‌بندی در حدود 140 میکرون و ضخامت دسته رکابی‌ها بین 70 تا 80 میکرون است. نایلکس دسته رکابی شفاف جزء پرفروش‌ترین انواع نایلون و نایلکس فروشگاهی است. نایلون دسته رکابی در طرح‌ها، ابعاد و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود. نایلکس به کار رفته در تولید این کیسه‌ها از مقاومت کششی بالایی برخوردار است. هنگام خرید نایلکس توجه کنید تا طبق نیاز خود نایلون مناسب را انتخا کنید تا متضرر نشوید.

نایلکس تبلیغاتی دسته موزی، رکابی و زنبیلی چه کاربردهایی دارند؟

این نایلون‌های پلاستیکی به دلیل دارا بودن ظاهر شیک‌تر و بهتر، بیشتر مورد استفاده فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ قرار می‌گیرد. مواد اولیه در تولید این نایلون‌ها، از جنس فیلم‌های پلیمری است که در بوتیک‌ها، داروخانه‌ها و دیگر مشاغل کاربرد دارند. نایلون و نایلکس فروشگاهی، با قابلیت چاپ در تعداد بالا به عنوان نایلکس تبلیغاتی نیز به کار می‌رود.

 تفاوت نایلون و نایلکس فروشگاهی

مواد اولیه تشکیل دهنده نایلکس‌ها از پلی اتیلن سنگین است که از سختي و شفافیت بالایی برخوردار هستند. نایلکس‌ها همچنین مقاومت کشسانی بالایی دارند و لمس کردن آن‌ها سر و صدای زیادی تولید می‌کند. در صورتی که نایلون‌ها از پلی‌اتیلن سبک تشکیل شده‌اند. نایلون‌ها از نرمی و شکل‌پذیری بالایی برخوردار هستند، آن‌ها همچنین دارای ظاهری مات بوده و از جلوه زیباتری نسبت به نایلکس‌ها برخوردارند. از نایلون‌ها به دلیل دارا بودن انعطاف‌پذیری بالا، بیشتر برای بسته‌بندي‌های ظریف و زیبا استفاده می‌شود. در حالی که از نایلکس‌ها به خاطر جنس خشک و مقاومت بالای کشسانی که دارند، برای بسته‌بندی انواع تره‌بار مانند خیار، بادمجان و مانند این‌ها استفاده می‌شود.

چاپ بر روی انواع نایلون و نایلکس فروشگاهی

انواع نایلون‌های تبلیغاتی قابلیت چاپ هر نوع تصویر و برندی را بر روی خود دارند. چاپ نایلون فروشگاهی با توجه به سایز و تعداد آن‌ها، با استفاده از روش‌های مختلفی انجام می‌شود. یکی از انواع روش‌های چاپ بر روی نایلکس تبلیغاتی، روش سیلک است. در چاپ سیلک، با توجه به تعداد آن‌ها، به صورت تک رنگ، دو رنگ و یا به صورت خطی در وسط نایلون صورت می‌گیرد.

انواع چاپ بر روی نایلکس تبلیغاتی

انواع ماشین چاپ با به کارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا، قادر به چاپ هر نوع لوگو، تصویر یا طرح خاصی بر روی نایلون و نایلکس فروشگاهی است. این ماشین‌ها با ضمانت در کیفیت چاپ و قابل تشخیص بودن ریزترین طرح و نوشته بر روی نایلون، به مراکز چاپ نایلون عرضه می‌شود. چاپ انواع نایلکس فروشگاهی به روش‌های زیر صورت می‌گیرد.

قیمت نایلکس

  • چاپ فلکسو با سیلندر مرکزی: این روش در مورد کیسه‌های دسته‌دار رواج دارد و با نهایت دقت و کیفیت عملیات چاپ بر روی نایلکس تبلیغاتی صورت می‌گیرد.
  • چاپ فلکسو استک: این چاپ یکی از روش‌های ابتدایی و اولیه چاپ بر روی نایلون است که امروزه از آن کمتر استفاده می‌شود.
  • چاپ سیلک یا دستی: این نوع چاپ برای چاپ‌های در حجم کم مناسب است. یعنی بیشتر برای سفارشات کمتر از 500 کیلوگرم به صرفه بوده و به سبک دستی صورت می‌گیرد. از ایرادات این روش قابل چاپ نبودن هر طرح و الگویی است.

قیمت چاپ بر روی نایلکس تبلیغاتی

همان‌طور که در بالا هم اشاره شد، چاپ انواع نایلکس فروشگاهی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. در هر کدام از این روش‌های چاپی، قیمت چاپ، متناسب با نوع دستگاه و تعداد رنگ‌های به کار رفته در آن است. بنابراین در چاپ نایلون فروشگاهی توجه به موارد گفته شده، ضروری است.

تولید و صادرات انواع نایلون و نایلکس فروشگاهی

شرکت‌های داخلی زیادی در تولید نایلون و نایلکس فروشگاهی به جایگاه خوبی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا دست یافته‌اند. به طوری که این شرکت‌ها با قابلیت چاپ انواع نایلکس فروشگاهی و برند سازی، قادر به صادرات طرح‌های بسیاری از نایلکس تبلیغاتی هستند. این شرکت‌ها توانسته‌اند تا حدودی بازار کشورهای خاورمیانه، برخی از کشورهای اروپایی و حتی چین را در دست بگیرند.

خرید نایلکس

برای خرید نایلکس می‌توانید به پلاستیک‌ فروشی‌های سطح شهر مراجعه فرمایید و یا از سایت‌های آنلاین سابقه دار، بدون اتلاف وقت خرید خود را ثبت کنید. جهت خرید نایلکس ابتدا طبق نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب کنید و در نظر بگیرید که نایلون چاپی که اطلاعات شرکت یا مغازه شما را دارد را می‌پسندید  و یا از نایلکس‌های رنگی ساده استفاده می‌کنید. سپس برای عقد قرارداد و خرید از شرکت تماس بگیرید تا همکاران به بهترین نحو راهنماییتان کنند.

جمع بندی

کیسه‌های پلاستیکی یکی از ابزارهای مهم در هنگام خرید از فروشگاه‌ها جهت حمل کالای خریداری شده است. این کیسه‌ها شامل انواع نایلون و نایلکس فروشگاهی می‌شود که به صورت رکابی، زنبیلی و موزی به بازار عرضه می‌شوند. انواع نایلون فروشگاهی در ابعاد و رنگ‌ها و ضخامت‌های گوناگون تولید شده و با چاپ نایلون فروشگاهی به عنوان نایلکس تبلیغاتی نیز کاربرد دارد. چاپ نایلون فروشگاهی از طریق دستگاه‌های چاپ مختلف انجام می‌گیرد. این نایلون‌ها در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای بسیار کاربرد دارند و مورد توجه مشتریان بسیاری قرار گرفته است.

سوالات متداول

محصولات مشابه

دیدگاه کاربران

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست