نایلون خیاری دیجی کالا

در گذشته برای جمع آوری محصولات از جعبه‌های چوبی استفاده می‌شد. پس از تولید انبوه پلاستیک و جعبه‌های پلاستیکی استفاده شد اما نگهداری جعبه جای زیادی می‌گیرد به همین دلیل امروزه در بعضی محصولات از نایلون استفاده می شود.
نایلون خیاری در حقیقت کیسه بزرگ پلاستیکی می‌باشد که در تولیدی صیفی جات از آن برای جمع آوری محصول استفاده می‌کنند. به دلیل اینکه در ایران اولین بار از این نوع نایلون برای جمع آوری خیار استفاده شد، این نام برای آن ماندگار شده است، اما امروزه برای بسیاری از محصولات باغی و زراعی و حتی درون بشکه های رب استفاده می‌شود.

نایلون خیاری ارزان

 

نایلون خیاری چیست؟

نایلون خیاری درواقع کیسه ای بزرگ و ضخیم است که در قسمت بالایی آن هیچ دسته ای مشاهده نمی‌شود. این کیسه ها در ابتدا، برای نگهداری خیار استفاده می‌شدند. اما امروزه به دلیل ویژگی‌های مطلوبی که دارند، جهت نگهداری انواع صیفی‌جات و میوه‌ها به کار گرفته می‌شوند. این نایلون‌ها بسیار پرمخاطب هستند و دارای مزایای زیادی هستند، ممکن است برخی آن‌ها را به نام نایلون یخ نیز بشناسند. مقاومت بالای این پلاستیک، بزرگ‌ترین مزیت آن است.

بسته بندی و حمل و نقل محصولات کشاورزی در گذشته، به خوبی انجام نمیشد و این مورد باعث هدر رفت و ضرر و زیان مالی صاحبان کسب و کار می‌شد. امروزه با استفاده از نایلون خیاری، میزان هدررفت به صفر رسیده است. با خرید نایلون خیاری می‌توانید بدون نگرانی از پاره شدن کیسه، محصولات خود را جا به جا کنید. قیمت نایلون خیاری با توجه به کارایی آن بسیار مناسب است.

ویژگی نایلون خیاری

دوخت تا نایلون‌های خیاری مانند نایلون شیرینگ روده ای است و همانند ساک دستی نایلونی برش می‌خورد و دو طرف پهلو تا و دوخت میخورد، با این تفاوت که دسته ندارند و اغلب بدون چاپ است. همچنین در دو حالت رولی و کیلویی به فروش می‌رسد که در نوع رولی دوخت ندارد و دو طرف باز است. در آن هیچ روزنه ای مشاهده نمی‌شود و در رنگ‌های مختلف قابل عرضه است. همچنین جنس با کیفیت این نایلون، شفاف است و درخشندگی دارد.

جنس نایلون خیاری

همانطور که از نامش مشخص است، جنس نایلون خیاری از پلی اتلین و پلیمر سبک است تا استقامت و مقاومت بالایی در نگهداری و حمل محصولات داشته باشد. درصورتی که نایلون برای محصولات خوراکی استفاده می‌شود، باید ترکیب مواد اولیه نایلون ترکیبات بهداشتی و ضد باکتری استفاده شود. در غیر اینصورت می‌توان از نایلون‌های درجه سه بدون این ترکیبات استفاده کرد. در اینصورت قیمت آن هم کاهش پیدا می‌کند.

ضخامت پلاستیک خیاری

ضخامت این محصول با توجه به وزن محصولی که در آن قرار می‌گیرد سنجیده می‌شود. ضخامت این کیسه‌ها شبیه به نایلون گلخانه است. می‌توان اضهار داشت که این کیسه‌ها تنها با ضربه چاقو بریده می‌شوند. بنابراین نگران پارگی نایلون و از دست رفتن محصولات خود نباشید. پس هرچه محصول سنگین تر باشد، ضخامت نایلون هم بیشتر خواهد بود عموما بین ۲۰ تا ۱۵۰ میکرون است.

اندازه نایلون خیاری

پرطرفدارترین سایز پلاستیک خیاری ۹۰×۴۵ است که در کیسه‌های ۲۵ کیلو‌گرمی روانه بازار می‌شود. اندازه نایلون خیاری از عرض ۱۰ تا ۱۰۰ و طول این محصول محدودیت خاصی ندارد اما معمولا از ۲۰ سانتیمتر تا حداکثر ۱۰ متر است. البته که شما می‌توانید به صورت سفارشی، طول و عرض مدنظر خود را در اختیار ما قرار دهید تا طبق خواسته شما، سایز نایلون تعیین شود.

چاپ نایلون خیاری

در صورت سفارشی بودن از طرف مشتری قابلیت این را دارد که روی آن اطلاعات و لوگو تولیدی یا شرکت چاپ شود اما عموما به صورت ساده استفاده می‌شود.

رنگ نایلون خیاری

رنگ نایلون خیاری عموما بی‌رنگ و شفاف است تا محتویات آن دیده شود، اما با توجه به نوع محصول اگر نخواهیم درون آن دیده شود یا چاپ رویی آن واضح و مشخص باشد، می‌توان با مقداری مستربچ آن‌ها را رنگی کرد. البته که چاپ لوگو شرکت بر روی محصول امکان‌پذیر بوده و شما می‌توانید برای تبلیغ برند خود از آن استفاده کنید.

کاربرد نایلون خیاری

نایلون‌های خیاری با توجه به تنوع استفاده آن در هر نوع محصولی استفاده می‌شود که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    تولیدی صیفی جات: برای محصولاتی که زود استفاده می‌شود و انبار نمی‌شوند مانند خیار‌، کدو، هویج و….
•    محصولات کاغذی: پوشال کاغذ یا کتاب‌های بلا استفاده
•    تولیدی لوازم خانگی و صنعتی: بعضی از تولیدی‌ها کالای خود را فقط در این نایلون‌ها قرار می‌دهند و بعضی علاوه بر بسته بندی کارتنی از نایلون خیاری برای جولوگیری از ورود رطوبت به محصول از نایلون‌ها استفاده می‌کنند.
•    تولیدی تنقلات: مانند تخمه، اسنک، چیپس و…
•    محصولات پتروشیمی: به دلیل اینکه این محصولات رنگی هستند و بهتر است دیده شوند با نایلون‌های خیاری بسته بندی می‌شوند. مانند مستربچ‌، پلی اتلین‌ها و..
•    تولید‌های فرش و قالی شویی‌ها: این نایلون‌ها می‌توانند در طول بالا برای بسته بندی فرش استفاده شود. تا هنگام حمل و جابجایی‌ها فرش دچار آلودگی و گردو غبار نشوند. عموما از نوع رولی که دو طرف آن باز است استفاده می‌شود.
•  تولیدی پوشاک: این نایلون به عنوان کاور موقت پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
•    پوشال: نایلون مورد استفاده پوشال به دلیل سبکی مواد پوشالی از بقیه نایلون‌ها سبک تر و در ضخامت کمتر تولید می‌شود. مانند پوشال کشاورزی، کاغذی، غذای دام و طیور و ….
•    بسته بندی محصولات خوراکی خشک: مانند گیاهان دارویی، نان، شکر‌، قند
•    محصولات ساختمانی: مانند گچ و سیمان در حجم‌های زیر بیست کیلو
•    محصولات بشکه ای: محصولاتی که نسبتا مایع هستند. استفاده مستقیم مواد د درون بشکه‌های پلاستیکی شستشو ی آن را پس از تخلیه مشکل می کند و بشکه‌های فلزی به این دلیل که محصول دچار تغییر رنگ و بوی فلز نشود قبل از تخلیه مواددرون بشکه، از نایلون خیاری درون بشکه استفاده می‌کنند سپس موادد را درون آن می‌ریزند. مانند رب، ترشی و…

مزایای نایلون خیاری

استفاده از این نوع نایلون به دلیل ضخامت بالایی که دارد، توصیه می‌شود. شاید عده‌ای به بهانه پرداخت پول کمتر، از پلاستیک‌های دسته دار بی کیفیت برای محصولات خود استفاده کنند. اما چیزی نمی‌گذرد که متوجه می‌شوند متضرر شده اند. در ادامه مزیت‌ نایلون خیاری را نام می‌بریم:

 • صرفه جویی در هزینه بسته بندی
 • حمل راحت محصولات
 • ماندگاری بالای محصولات به دلیل عدم ورود و خروج رطوبت
 • ماندگاری بو و مزه محصولات خوراکی
 • مانع ورود گرد غبار می‌شود.

قیمت نایلون خیاری

پلاستیک خیاری

قیمت پلاستیک خیاری مانند انواع دیگر محصولات پلیمری، با در نظر گرفتن نرخ مواد اولیه نایلون و نایلکس تعیین می‌شود و افراد تولید کننده و صاحب نظر با کسب اطلاعات از قیمت مواد و حیطه های مختلف آن، قیمت را به صورت روزانه و حتی ساعتی اعلام می کنند. قیمت استرچ پالت بند با توجه به نرخ روز مواد اولیه، ضخامت، ابعاد و حجم سفارش مشتری، ابعاد کارخانه و موارد مشابه متغیر است. تهیه کیسه خیاری در حجم‌های زیاد باعث می‌شود این محصول با قیمت پایین تری برای مشتریان محترم محاسبه شود که در این صورت هم به نفع خریدار و هم فروشنده است. جهت اطلاع از قیمت نایلون خیاری کافیست با کارشناسان آذین پلاست کیمیا در تماس باشید.

خرید نایلون خیاری

برای خرید نایلون خیاری می‌توانید به بازارهای فروش این محصول مراجعه کنید و یا در وقت خود صرفه جویی کرده و نایلون را از سایت های انلاین معتبری که چندین سال پیاپی فعالیت پویایی دراین زمینه داشته اند خرید کنید. شرکت آذین پلاست کیمیا با فعالیت در این عرصه توانسته است رضایت مشتریان را به دست اورد. برای خرید نایلون خیاری از این شرکت، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

آیا امکان تولید کیسه خیاری رنگی وجود دارد؟

کیسه‌های خیاری در انواع رنگ به سفارش شما عزیزان تولید می‌شوند.

نحوه عرضه این کیسه‌ها به چه صورت است؟

عرضه این کیسه‌ها به صورت کیسه‌های 25 کیلویی است.

قیمت نایلون خیاری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نایلون خیاری بسته به عواملی مانند ضخامت نایلون، کیفیت آن و نرخ ارز دارد زیرا بسیاری از مواد وارداتی است. برای دریافت قیمت 1401 تماس بگیرید

محصولات مشابه

دیدگاه کاربران

15 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پلاستیک خیاری 100 میکرونی میخام به مقدار 100 کیلو در عرض استاندارد

  پاسخ
 • سلام مقدار زیادی نایلون خیاری برای حمل حبوبات نیاز دارم امکان داره دست دوم یا درجه 2 برام بزنید که هزینه پایین بیاد؟ شفافیت برام مهم نیست

  پاسخ
  • آذین پلاست کیمیا
   1401-04-25 10:23 ق.ظ

   سلام ما نایلون درجه 2 استفاده نمیکنیم دوست عزیز، کیفیت پایین میاد

   پاسخ
 • سلام من قالی شویی دارم و نایلون خیاری برای نگهداری و حمل و نقل فرش نیاز دارم ولی میخوام لوگو شرکت چاپ شده رو نایلون. این امکان وجود داره؟

  پاسخ
 • ماهینی
  1401-07-09 2:52 ب.ظ

  نایلون خیاری 90 در 45 به میزان 500 کیلو میخوام قیمت براورد میکنین

  پاسخ
  • نایلون خیاری قیمت مناسب موجب هست

   پاسخ
   • آذین پلاست کیمیا
    1401-09-12 8:24 ب.ظ

    بله تمامی قیمت های این شرکت مناسب خرید مشتریان و برابر با نرخ بازار است

    پاسخ
 • سلام این نایلون به بهداشتی هست یا بازیافتی؟

  پاسخ
 • سلام برای حمل گچ و سیمان از نایلون خیاری استفاده کنم یا گونی ؟

  پاسخ
  • آذین پلاست کیمیا
   1402-05-27 9:58 ب.ظ

   سلام نایلون لمینتی مناسب این کار است. گونی ممکن است خیس شده و مصالح آسیب ببینند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست